Augalų kategorijos

dailioji-siningija

Siningijos kilusios iš Brazilijos. Jos žydi stambiais taurės pavidalo žiedais. Dailioji siningija natūralioje aplinkoje akis džiugina balta, raudona ar raudonai violetine žiedų spalva.

Selekcininkų išvestų veislių spalvų paletė labai didelė, be to, atsirado galybė įvairiaspalvių veislių. Žydinčią gėlę pastatykite šviesioje šildomos svetainės vietoje, tik jokiu būdu ne saulėkaitoje.

Idealiai tinka 18 °C temperatūra. Drungną vandenį liekite į lėkštelę po vazonu ar į išorinį vazoną, kad jis būtų sugeriamas iš apačios ir niekad nepaliestų lapų.

Nepalikite vazono stovėti vandenyje ir nepurkškite lapų, nes jie turi būti sausi. Po žydėjimo palengva mažinkite vandens kiekį. Lapai sunyksta, bet šakniagumbis pasilieka.

Vazoną su šakniagumbiu pastatykite vėsioje, sausokoje vietoje. Pavasarį šakniagumbį arba jo gabaliukus (jei norite padauginti augalą) pasodinkite į žemę taip, kad iki paviršiaus liktų 2 cm žemės sluoksnis.

Augimo laikotarpiu laistykite vis gausiau ir vazoną laikykite kuo šiltesnėje vietoje. Kitą vasarą siningija turėtų vėl žydėti.

Siningijos žiedai