Viena gražiausių lapinių gėlių iš ajerinių šeimos. Caladium bicolor hibridai turi daug įvairiaspalvių veislių; Caladium humbol-dlii lapai išmarginti baltais taškeliais. Šie augalai kilę iš Brazilijos šiltų ir drėgnų lapuočių miškų. Mėgsta paunksnę, šiltą dirvą ir drėgną orą. Pavasarį ši gėlė pradeda augti. Vasario mėn. gumbai sodinami į purią rupią žemę, neužžeriami. Jei oras drėgnas, 20— 25 °C temperatūroje augalas išskleidžia gražius lapus. Puola amarai. Žiedai neryškūs. Vieta šviesi. Nuo balandžio mėn. tręšiama kas savaitę (1—2 g/l). Birželio mėn. persodinama į didesnį vazoną (gniužulą išsaugoti). Kaladžiai dekoratyviausi vasarą ir rudenį. Tada gausiai laistomi, tręšiami iki liepos mėn., pratinami prie sausesnio oro. Sausu oru, taip pat nuo tripsų lapai sukasi. Saugoti nuo saulės. Žiemą, ramybės periodu, lapai pagelsta. Pamažu nustojama laistyti. Gumbai sudedami į seną žemę ar durpes ir laikomi šiitai, sausai. Nuo vasario mėn. vėl pradedama daiginti.
Nenustebkite, jei nuostabieji kaladžio lapai sezono pabaigoje staiga nuvysta – prasideda ramybės periodas. Nebelaistykite ir, kai tik lapai nuvysta, išimkite šaknų gumulą iš vazono. Gumule yra šakniagumbis, kurj galima laikyti sausai. Temperatūra neturi būti žemesnė nei 15 °C, nes kaladis kilęs iš Pietų Amerikos atogrąžų miško. Kad šakniagumbis visiškai neišdžiūtų, įkiškite jj į drėgnokas durpes.
Gėlės pumpurai pradės rastis maždaug kovo mėnesį. Tuomet galima šakniagumbi pasodinti kelių centimetrų gylyje i vazoną su kompostine žeme, sumaišyta su nemažu kiekiu durpių. Sudrėkinkite žemę, užmaukite ant vazono plastikinį maišelį ir padėkite šiltoje vietoje. Tokiomis sąlygomis šakniagumbis išleidžia lapus. Vasarą gausiai laistykite ir reguliariai tręškite. Rūpinkitės, kad oras būtų kuo drėgnesnis. Lapų negalima valyti skudurėliu, nes jie pernelyg pažeidžiami.